Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Canon

Canon

Procestujte s námi celý svět!

Canon_logo_vector.png

Jednoduché ovládání, skvělé fotky a videa: Canon EOS M50

 

Často si říkáte, že okamžik jako je tento byste si chtěli zapamatovat na celý život?

Pak právě pro vás by mohla být ideálním pomocníkem novinka Canon EOS M50. S tímhle foťákem pořídíte skvělé fotky, na které už jen mobil nestačí. Canon EOS M50 je totiž vhodným přístrojem pro uživatele chytrých telefonů a kompaktů toužících po kvalitnějších fotografiích a videích. Tento fotoaparát je lehký a zároveň skladný, a nabízí vlastnosti digitální zrcadlovky. A to i včetně podpory výměnných objektivů, což je při vytváření mnoha typů snímků a záběrů zásadní výhodou.

Srdcem EOS M50 je snímač CMOS typu APS-C s rozlišením 24,1 megapixelů, který si skvěle poradí se špatnými světelnými podmínkami, zachytí i ty nejjemnější detaily a umožňuje kontinuální snímání rychlostí až 10 snímků za sekundu. Snímači sekunduje obrazový procesor DIGIC 8, který má dostatečný výkon pro práci s rozlišením 4K. Problémem proto není ani natáčení technicky vysoce kvalitních filmů či vytváření časosběrných snímků. Použitá technika přináší maximální standardní hodnotu citlivosti.

ISO až 25 600 i širokou škálu vylepšení v oblasti automatického zaostřování včetně systému AF s duálními pixely CMOS. Nechybí ani automatická optimalizace jasu, digitální optimalizace vlastností objektivu nebo vylepšování kresby v oblastech s vysokým jasem.

Za pozornost stojí konektivita Wi-Fi a Bluetooth pro bezproblémové propojení fotoaparátu s chytrým zařízením nebo velký elektronický hledáček. Fotografování a natáčení filmů zjednodušuje také otočný dotykový displej s úhlopříčkou 7,5 cm, který dovoluje ovládat automatické zaostřování dotykem i přetažením. A samozřejmě podporuje pořizování záběrů z rozličných úhlů.

Velkou výhodou EOS M50 je jeho kompatibilita s širokou škálou objektivů Canon. Přímo si nový fotoaparát rozumí s objektivy řady EF-M a prostřednictvím adaptéru EF-EOS M také s více než 80 objektivy EF a EF-S. Uživatelé tak pro zhmotnění svých nápadů mohou využít objektiv, který přesně odpovídá konkrétním záměrům. Nesporným přínosem je i patice pro příslušenství, díky níž lze připojit blesky Speedlite, a zdířka 3,5 mm pro připojení externího mikrofonu.

V kostce je tedy EOS M50 nejintuitivnějším a nejvýkonnějším modelem v dosavadní historii systémových fotoaparátů značky Canon. Díky spojení vysokého výkonu obrazového procesoru, moderního snímače a podpory filmů v rozlišení 4K získávají uživatelé pomocníka, který jim v jejich tvorbě zásadním způsobem usnadní cestu.
 

Více informací na stránkách www.canon.cz

Soutěžní otázka

pro dny 11.  6.  2018 až 12.  6.  2018

Soutěž proběhla ve dnech 11.  6.  2018 až 12.  6.  2018

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: Inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS6150
2. cena: Kompaktní fotoaparát Canon IXUS 185
3. cena: Dárkový voucher na workshop AKADEMIE FOCENÍ

Výherci soutěže

1. Ladislav Rubeš
2. Filip Navrátil
3. Petr Vlk

https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme/86956/dzungle-i-morske-pobrezi-u-dunaje.html

Džungle i mořské pobřeží u Dunaje

[Soutěž] Abyste si vychutnali divokou přírodu, nemusíte cestovat daleko. Stačí se držet Dunaje na slovensko-maďarské hranici.