Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Chocoskyshop

Chocoskyshop

Luxusní belgické pralinky a čokoláda za příznivé ceny

Logo Belvec.png 

Naše produkty můžete zakoupit v eshopu Chocoskyshop.cz 

Naší specialitou jsou výrobky producentů, jenž patří k největším evropským a světovým výrobcům s garantovaným belgickým původem, prvotřídní jakostí a především dárkovým vzhledem.

Společnost obchoduje na českém trhu již od roku 1994.

Základem našeho obchodního portfolia jsou belgické pralinky výrobců Vandenbulcke, Meroso Food, Hamlet, Kim´s Chocolates-Cachet, Q Chocolates-Bianca, ICKX a Baronie, dále pak i další typicky belgické produkty jako jsou vynikající máslové či mandlové sušenky z produkce rodinné firmy Destrooper Olivier nebo makronky od výrobce tohoto sladkého mandlového pečiva firmy Poppies.

Další prodejní potenciál je tvořen výrobky Snack Food Poco Loco. Jedná se o ucelenou řadu výrobků vycházejících z mexické kuchyně, jako jsou tortilla chips, salsy a wrapy různých chuťových variant a prodejních balení. Zde je opět důraz kladen na kvalitu výrobků, ucelenost nabídky a atraktivní vzhled.

Dovážený sortiment pak uzavírají prémiové citrusové koncentráty italského výrobce L.A.S.Polenghi-group. Jedná se především o unikátní 100% koncentráty z dužin citrusových plodů ve skleněných oba-lech.

Tyto produkty můžete zakoupit nejen na našem eshopu, ale i v kamenném dárkovém obchodu CHOCOSKY v centru Prahy na adrese: Vodičkova 31, přízemí prodejní pasáže Gallery Myšák. Zde naleznete kompletní prezentaci všech námi dovážených produktů doplněných o zdařilý výběr italských, španělských a argentinských vín a značkového alkoholu.

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Více informací na stránkách www.chocoskyshop.cz

Soutěžní otázka

pro dny 6.  6.  2018 až 7.  6.  2018

Soutěžíte o tyto ceny:

1.-3. cena: Balíček belgických čokoládových cukrovinek

Soutěž bude aktivní ve dnech 6.  6.  2018 až 7.  6.  2018


https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme-cestovatelske-tipy/86949/nova-tvar-kapskeho-mesta.html

Nová tvář Kapského Města

[Soutěž] Jedním z nejoblíbenějších turistických cílů Jihoafrické republiky je Kapské Město. A to mimo jiné díky modernímu přístavu V&A Waterfront, kam se jezdí za nákupy i za poznáváním podmořského světa.