Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Citroën

Citroën

Nový Citroën C4 Cactus na týden s plnou nádrží

logo.png

Nový Citroën C4 Cactus: létající koberec Nový C4 Cactus vyniká komfortem, díky němuž se v něm posádka cítí jako v bavlnce.

Nový Citroën C4 Cactus: létající koberec Nový C4 Cactus vyniká komfortem, díky němuž se v něm posádka cítí jako v bavlnce. Vůz využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s progresivními kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC. Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou, kterou zákazníci ocení na krátkých i dlouhých cestách. Vůz má 2 úrovně výbavy a 3 motorizace.

Výbava FEEL má všechny důležité bezpečnostní asistenty, manuální klimatizaci, audiosystém, přední mlhová světla, pomoc při rozjezdu do svahu, zadní parkovací asistent, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, tempomat a omezovač rychlosti, dotykový 7“ displej, airbag spolujezdce ve střeše, ocelové disky kol 16“, kožený volant, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka a elektricky ovládaná okna předních dveří.

Ve standardu je nemetalický lak Hnědá Olive Brown a ozdobné dekory. Takto vybavený vůz začíná na ceně 349 900 Kč pro motorizaci 1.2 PureTech 110 MAN. Při využití exkluzivního financování Citroen Privilege je tato cena ještě o 10 000 Kč nižší. Na vůz platí rozšířená 5letá záruka.

Více informací na stránkách www.citroen.cz

Soutěžní otázka

pro dny 13.  6.  2018 až 14.  6.  2018

Soutěž proběhla ve dnech 13.  6.  2018 až 14.  6.  2018

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: Nový Citroën C4 Cactus na týden s plnou nádrží

Výherci soutěže

1. Jakub Šimurda

https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme-cestovatelske-tipy/97134/janai-purnima-festival-posvatne-nite.html

Janai Purnima: festival posvátné nitě

Nepál je požehnán přírodní krásou zahrnující různorodou geografii, jedinečnou a bohatou biologickou rozmanitostí, ale je to také země s bohatou kulturou a tradicemi.