Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Citroën

Citroën

Nový Citroën C4 Cactus na týden s plnou nádrží

logo.png

Nový Citroën C4 Cactus: létající koberec Nový C4 Cactus vyniká komfortem, díky němuž se v něm posádka cítí jako v bavlnce.

Nový Citroën C4 Cactus: létající koberec Nový C4 Cactus vyniká komfortem, díky němuž se v něm posádka cítí jako v bavlnce. Vůz využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s progresivními kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC. Ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort z pěny s vysokou hustotou, kterou zákazníci ocení na krátkých i dlouhých cestách. Vůz má 2 úrovně výbavy a 3 motorizace.

Výbava FEEL má všechny důležité bezpečnostní asistenty, manuální klimatizaci, audiosystém, přední mlhová světla, pomoc při rozjezdu do svahu, zadní parkovací asistent, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, tempomat a omezovač rychlosti, dotykový 7“ displej, airbag spolujezdce ve střeše, ocelové disky kol 16“, kožený volant, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka a elektricky ovládaná okna předních dveří.

Ve standardu je nemetalický lak Hnědá Olive Brown a ozdobné dekory. Takto vybavený vůz začíná na ceně 349 900 Kč pro motorizaci 1.2 PureTech 110 MAN. Při využití exkluzivního financování Citroen Privilege je tato cena ještě o 10 000 Kč nižší. Na vůz platí rozšířená 5letá záruka.

Více informací na stránkách www.citroen.cz

Soutěžní otázka

pro dny 13.  6.  2018 až 14.  6.  2018

Soutěžíte o tyto ceny:

1. cena: Nový Citroën C4 Cactus na týden s plnou nádrží

Soutěž bude aktivní ve dnech 13.  6.  2018 až 14.  6.  2018


https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme-cestovatelske-tipy/86949/nova-tvar-kapskeho-mesta.html

Nová tvář Kapského Města

[Soutěž] Jedním z nejoblíbenějších turistických cílů Jihoafrické republiky je Kapské Město. A to mimo jiné díky modernímu přístavu V&A Waterfront, kam se jezdí za nákupy i za poznáváním podmořského světa.