Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Rondo

Rondo

Ženy na to jdou chytře – nakupují tam, kde můžou vyhrát skvělé ceny

rondogo-logo1.png

Slyšeli jste už o novém trendu, který se jmenuje Rondo? Hit posledních měsíců využívá čím dál více lidí. Proč? Protože se jim to vyplatí. Rondo je on-line hra o hodnotné ceny, která nahradila nudné věrnostní systémy a kartičky s body, které stejně nikdo nevyužíval. Hraje ho už více než půl milionu lidí, kteří pravidelně soutěží o řadu lákavých cen, jako jsou tablety, mobilní telefony, hračky, vybavení domácnosti či auto.

Rondo hrají stovky tisíc lidí, kteří se každý den radují z výher. „Děkuji za výhru, dorazila poštou do dvou dnů. Vyhrál jsem Outdorovou a sportovní kameru Niceboy Vega 4K. Rondu se dá opravdu věřit, což se v dnešní době opravdu hodně cení, držím palce ať je co nejvíce spokojených hráčů,“ popřál nadšený výherce Michal z Prahy.

Hrací rondony se dají získat jako bonus nákupem u vybraných obchodních partnerů, dostat je můžete ale i zdarma. Stačí si stáhnout novou aplikaci a plnit různorodé úkoly, rondony se rozdávají také jako odměna za vyplňování dotazníků pro společnost Rondo Data.

Od loňského roku, kdy Rondo začalo fungovat, má více než 650 tisíc nadšených uživatelů a jako svůj věrnostní systém ho aktuálně nabízí více než 50 firem – například Království hraček Bambule a Sparkys, AXA, sLéky.cz, Herní svět, Bonino.cz, Malvík, Boardstar, Trenýrkárna.cz nebo ASUS.

Více informací na stránkách www.rondo.cz/stranky/faq

Soutěžní otázka

pro dny 23.  5.  2018 až 24.  5.  2018

Soutěž proběhla ve dnech 23.  5.  2018 až 24.  5.  2018

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: 5 000 rondonů
2. cena: 2 000 rondonů
3. cena: 1 000 rondonů

Výherci soutěže

1. Petra Radoušová
2. Jakub Klapil
3. Miluše Kyptová

https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme-cestovatelske-tipy/97134/janai-purnima-festival-posvatne-nite.html

Janai Purnima: festival posvátné nitě

Nepál je požehnán přírodní krásou zahrnující různorodou geografii, jedinečnou a bohatou biologickou rozmanitostí, ale je to také země s bohatou kulturou a tradicemi.