Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo SCANquilt

SCANquilt

SCANquilt – pro vaše hezké bydlení

  logo.png 

SCANquilt | kvalitní povlečení, lůžkoviny a doplňky pro váš domov

Značka SCANquilt si zakládá na vysoké kvalitě zboží a dlouhodobě nabízí jeden z nejširších programů lůžkovin a bytového textilu ve více než 45 vlastních prodejnách po celé republice. Objevte s námi kouzlo příjemného povlečení, lehkých a hřejivých přikrývek, pohodlných polštářů, kvalitních prostěradel, hebkých osušek a originálních doplňků pro svůj interiér.

Vybírejte vzory povlečení pro vaši ložnici na kvalitních materiálech. Od nežehlivého SATÉNU, JERSEY a KREPU, až po hřejivý FLANEL, tradiční DAMAŠEK a oblíbenou HLADKOU BAVLNU. Originální DESIGN, kde je velký výběr výrazných a atraktivních vzorů.

Dopřejte si příjemné spaní. Prošívané nealergenní přikrývky SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí a získaly si oblibu pro příjemný omak, trvanlivost a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování. Při vrstvení jemných pavučin z kvalitních polyesterových prostorově tvarovaných vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si naše přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu.

Kvalitu spánku nejvíce ovlivňují polštáře. Důležitým hlediskem při jejich výběru je možnost regulace množství výplně pomocí zipu, který dovoluje úpravu výšky a měkkosti přesně podle svých pocitů.

Polštáře SCANquilt jsou díky použití kvalitních dutých polyesterových vláken nealergenní, nepodporují a nezhoršují žádné alergie.

Více informací na stránkách www.scanquilt.cz

Soutěžní otázka

pro dny 28.  5.  2018 až 29.  5.  2018

Soutěžíte o tyto ceny:

1.-3. cena: 1× poukázka na 1000 Kč při nákupu nad 1000 Kč

Soutěž bude aktivní ve dnech 28.  5.  2018 až 29.  5.  2018


https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme-cestovatelske-tipy/86949/nova-tvar-kapskeho-mesta.html

Nová tvář Kapského Města

[Soutěž] Jedním z nejoblíbenějších turistických cílů Jihoafrické republiky je Kapské Město. A to mimo jiné díky modernímu přístavu V&A Waterfront, kam se jezdí za nákupy i za poznáváním podmořského světa.