Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo SCANquilt

SCANquilt

SCANquilt – pro vaše hezké bydlení

  logo.png 

SCANquilt | kvalitní povlečení, lůžkoviny a doplňky pro váš domov

Značka SCANquilt si zakládá na vysoké kvalitě zboží a dlouhodobě nabízí jeden z nejširších programů lůžkovin a bytového textilu ve více než 45 vlastních prodejnách po celé republice. Objevte s námi kouzlo příjemného povlečení, lehkých a hřejivých přikrývek, pohodlných polštářů, kvalitních prostěradel, hebkých osušek a originálních doplňků pro svůj interiér.

Vybírejte vzory povlečení pro vaši ložnici na kvalitních materiálech. Od nežehlivého SATÉNU, JERSEY a KREPU, až po hřejivý FLANEL, tradiční DAMAŠEK a oblíbenou HLADKOU BAVLNU. Originální DESIGN, kde je velký výběr výrazných a atraktivních vzorů.

Dopřejte si příjemné spaní. Prošívané nealergenní přikrývky SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí a získaly si oblibu pro příjemný omak, trvanlivost a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování. Při vrstvení jemných pavučin z kvalitních polyesterových prostorově tvarovaných vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si naše přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu.

Kvalitu spánku nejvíce ovlivňují polštáře. Důležitým hlediskem při jejich výběru je možnost regulace množství výplně pomocí zipu, který dovoluje úpravu výšky a měkkosti přesně podle svých pocitů.

Polštáře SCANquilt jsou díky použití kvalitních dutých polyesterových vláken nealergenní, nepodporují a nezhoršují žádné alergie.

Více informací na stránkách www.scanquilt.cz

Soutěžní otázka

pro dny 28.  5.  2018 až 29.  5.  2018

Soutěž proběhla ve dnech 28.  5.  2018 až 29.  5.  2018

Soutěžili jste o tyto ceny:

1.-3. cena: 1× poukázka na 1000 Kč při nákupu nad 1000 Kč

Výherci soutěže

1. Magda Malenová
2. Jiří Linek
3. Tomáš Plánka

https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme-cestovatelske-tipy/97134/janai-purnima-festival-posvatne-nite.html

Janai Purnima: festival posvátné nitě

Nepál je požehnán přírodní krásou zahrnující různorodou geografii, jedinečnou a bohatou biologickou rozmanitostí, ale je to také země s bohatou kulturou a tradicemi.