Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Vianor

Vianor

Bezstarostné léto začíná s Vianorem!

Logo-Vianor_official.png

Síť Vianor naleznete na více jak 60-ti místech po celé České republice. Její název je složen ze slov VIA NOR (v českém překladu Severská cesta), což odkazuje na hlavní domovinu – Finsko.

Nakupujte pneumatiky Nokian v servisní síti Vianor a získejte pro sebe nebo své děti badmintonovou sadu nebo poukaz na pohonné hmoty u OMV za 200 Kč. Začátek léta nemůže být snadnější než v síti profesionálních auto-pneu center Vianor. Proškolení odborníci u nás neplní pouhou roli prodavače, ale rádce, který vám vybere správné letní pneumatiky. Nezáleží pouze na rozměru, ale také na autě, najetým kilometrům, způsobu používání vozidla, nejčastěji užívaný druh komunikace atd. To všechno jsou faktory, které rozhodují, zda vám zakoupená pneumatika poskytne nejvyšší komfort.

Síť Vianor naleznete na více jak 60 místech po celé České republice. Její název je složen ze slov VIA NOR (v českém překladu Severská cesta), což odkazuje na hlavní domovinu – Finsko. Vianor je totiž mateřskou společností světového výrobce pneumatik NOKIAN TYRES. Nokian Tyres nabízí širokou dezénovou a rozměrovou škálu letních i zimních pneumatik pro vozy osobní, SUV, off road, dodávkové nebo nákladní. Jejich letní pneumatika Nokian eLINE 2 se pyšní AA hodnocením na štítku. O vynikající kvalitě Nokian Tyres svědčí také 2 světové rekordy na těchto pneumatikách – nejrychlejší vozidlo jedoucí po dvou kolech (186,269 km/h) a nejrychlejší jízda na ledu (335,713 km/hod).

Navštivte servisní místa Vianor a chtějte pneumatiky Nokian Tyres. Pneumatiky jsou důležitou součásti vašeho automobilu. Tím, co je mezi vámi a vozovkou. Věnujte jim proto maximální pozornost, v neočekávaných a kritických chvílích vám mohou zachránit život.

Více informací na stránkách www.mujvianor.cz

Soutěžní otázka

pro dny 14.  5.  2018 až 15.  5.  2018

Soutěž proběhla ve dnech 14.  5.  2018 až 15.  5.  2018

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: 1× poukaz na zboží a služby v hodnotě 8000,- Kč
2. cena: 1× pikniková deka Nokian Tyres
3. cena: 1× kšiltovka Nokian Tyres

Výherci soutěže

1. Martin Lebduška
2. Stanislava Pospíšilová
3. Jaromír Trubák

https://www.reflex.cz/clanek/lide-a-zeme/86956/dzungle-i-morske-pobrezi-u-dunaje.html

Džungle i mořské pobřeží u Dunaje

[Soutěž] Abyste si vychutnali divokou přírodu, nemusíte cestovat daleko. Stačí se držet Dunaje na slovensko-maďarské hranici.